Dimentoria HeRa
HeRa'yı, Çağrı Merkezleri gibi turn-over oranı yüksek firmaların işe alım süreçlerini yönetebilecekleri bir araç olması amacıyla geliştirmeye başlamıştık. Henüz bir iki ay geçmişti ki, BrainArt HR yöneticileri ile projemizi paylaştığımızda, bir süredir tüm süreçlerini yönetebilecekleri bir yazılım arayışında olduklarını belirttiler. Yaptığımız görüşme sonrasında hedefimizi Özel İstihdam Bürolarının iş süreçlerini yönetebilecekleri bir uygulama geliştirme olarak revize ettik ve çalışmalara başladık.

BrainArt HR, 2017 yılının Şubat ayından itibaren işlerini HeRa desteğiyle yönetiyor.

HeRa bu sürede Özel İstihdam Bürolarının hemen hemen tüm iş süreçlerini kapsayan, kapsamadığı alanlar içinde geliştirilebilecek bir uygulamaya dönüştü.
Özel İstihdam Bürosu hizmeti veriyorsanız, HeRa'yı kullanarak:

  • Müşterilerinize ait tüm bilgileri (iletişim, lokasyonlar, kontak kişiler, randevular, iletişim faaliyetleriz, firma talepleri, vd.) kayıt altına alabilir, güncelleyebilir, görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz.
  • Kendi aday veri tabanınızı oluşturabilir, istediğiniz kriterlere göre aday sorgulaması yapabilir, aday seçme / yerleştirme faaliyetlerinizi yönetebilirsiniz.
  • Bir adaya ait tüm bilgileri ve adayla ilgili gerçekleştirilmiş tüm işlemleri görüntüleyebilir, detaylarını inceleyebilirsiniz.
  • Sizin veya müşterilerinizin adaylarla yapacakları görüşmeler için adaylara mail gönderme, toplantıları takviminize ekleme gibi rutin işlemleri çok daha hızlı gerçekleştirebilirsinz.

Dimentoria Hera
  • Gerek büro personelinizin, gerekse freelance ve/veya outsource personel hizmeti veriyorsanız bu personellerin işe giriş / çıkış, zimmet, evrak yönetimi, izin takibi gibi bordrolama dışındaki özlük işlerini yönetebilirsiniz.
  • Ekibinize görev dağılımı yapabilir, çalışma çıktılarını takip edebilirsiniz.
  • Ekip toplantılarınızı kayıt altına alabilir, toplantı notlarınızı katılımcılarla paylaşabilirsiniz.
  • Ekip üyelerinizin faaliyetlerini takvim üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Ve verimliliğinizi arttıracak, işlerinizi kolaylaştıracak birçok fonksiyona sahip olabilirsiniz.
Sektörel deneyimleri ile HeRa'nın geliştirilme sürecinde önemli katkıları olan BrainArt HR kurucuları Özlen Karaçal ve Nida Güven HeRa'yı anlatıyorlar:

HeRa'yı kullanabilmeniz için ihtiyaçlarınıza göre özelleştireceğimiz, alternatif modeller geliştiriyoruz. Detaylı bilgi ve size özel çözümlerimiz için:
Diğer sektörlerin önceliklede Çağrı / İletişim / Tahsilat Merkezlerinin ihtiyaçlarını gidecek bir sürümü yayınlamak için çalışmalarımız devam ediyor.